Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése

Tanáraink, fogadóórák

Juhász András

Igazgató
történelem

szerda 3. óra

Dr. Erzséné Kollár Judit

Igazgatóhelyettes
magyar

szerda 4. óra

Szánthóné Érdi Ágnes

Igazgatóhelyettes
matematika

kedd 4. óra

Aberman Júlia

iskolapszichológus

Egyeztetés alapján

jagpszichologus@gmail.com

Berke Sarolta

angol nyelv

kedd 4. óra

Blahóné Vona Csilla

angol és spanyol nyelv

hétfő 3. óra

Bruckner Szilvia

francia nyelv

szerda 6. óra

Brunner István

testnevelés

kedd 7. óra

Bundschuhné Dolgos Mariann

angol nyelv

hétfő 6. óra

Cseke Lajos

magyar, média, dráma

szerda 7. óra

Csikós Andrásné

angol nyelv

szerda 2. óra

Darida Sarolta

művészettörténet, utazás és turizmus

hétfő 3. óra

Deák Zoltán

fizika

csütörtök 4. óra

Dr. Csordásné Tóth Éva

biológia, kémia

csütörtök 5. óra

Dr. Delbó Rita

magyar, olasz nyelv

kedd 5. óra

Dr. Irás Katalin

történelem, francia nyelv, társadalomismeret

péntek 4. óra

Dr. Pál Tamás

biológia

hétfő 5. óra

Eredics Anita

történelem, német nyelv, társadalomismeret

csütörtök 6. óra

Fodorné Borhidi Enikő

biológia, kémia

hétfő 5. óra

Gálosné Kiss Katalin

magyar, történelem

szerda 7. óra

Garcia Eva

spanyol nyelv

szerda 5. óra

Gecséné Nagy Judit

matematika

szerda 7. óra

Goricsán Mariann

testnevelés

péntek 4. óra

Hlavathy Andrea

magyar

szerda 6. óra

Holub Krisztina Margit

történelem, francia nyelv

hétfő 5. óra

Illyefalvi-Vitéz Lilla

matematika, fizika

kedd 3. óra

lilla.illyefalvi@freemail.hu

Ivanics Zsuzsanna

matematika, kémia

szerda 7. óra

Joóné Czebe Zsuzsanna

angol nyelv

kedd 6. óra

Juhász Dávid

történelem, angol nyelv

hétfő 3. óra

Kalamár Gábor

matematika, fizika

kedd 6. óra

Kalas Gabriella

informatika

csütörtök 4. óra

Keveházi-Kersman Orsolya

angol nyelv

péntek 6. óra

Kilián Erzsébet

testnevelés

hétfő 4. óra

Királyné Szirmai Bettina

magyar, spanyol nyelv

szerda 6. óra

Kiss Dóra

angol nyelv

kedd 4. óra

Knapp Dániel

testnevelés

hétfő 3. óra

Kováts-Fujsz Péter

infomatika

szerda 4. óra

Krekács László

testnevelés

péntek 3. óra

Kutasi László

matematika

szerda 4. óra

kutasi.laszlo81@gmail.com

Kuti-Palát Andrea

történelem, földrajz, etika

péntek 3. óra

Löcherné Szabó Edina

földrajz

szerda 3. óra

Magyarfalviné Makk Zsuzsanna

magyar

péntek 4. óra

Marjanek Ferenc

francia, orosz, spanyol nyelv

péntek 3. óra

Máthé Gabriella

testnevelés

csütörtök 5. óra

Menyhei Zsófia

angol nyelv

hétfő 3. óra

Murányi Yvett

magyar, etika, latin nyelv

szerda 7. óra

Nagy Botond

kémia, biológia

kedd 5. óra

Nagyné Dauner Mária

ének -zene

péntek 7. óra

Sándor András

magyar

kedd 5. óra

Siposné Mester Enikő

rajz

kedd 4. óra

Szabadkai László

magyar

péntek 2. óra

Szabó Ferenc Miklós

német, orosz nyelv

péntek 3. óra

Székely Andrea

könyvtár

Szieglné Terescsik Katalin

angol nyelv

csütörtök 4. óra

Szijjártó Tímea

testnevelés

hétfő 3. óra

Tassyné Berta Andrea

matematika

hétfő 4. óra

Törőcsik Zita

francia, orosz nyelv

csütörtök 6. óra

Tuza Andrea

olasz nyelv

hétfő 3. óra

Vágó János

testnevelés

péntek 4. óra

Vancsics Zita

matematika, fizika

hétfő 4. óra

Vándor Péter

angol nyelv

csütörtök 4. óra

Vukovits Marianna

spanyol nyelv

szerda 5. óra