Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése

Tanáraink, fogadóórák

Juhász András

Igazgató
történelem

Dr. Erzséné Kollár Judit

Igazgatóhelyettes
magyar

Szánthóné Érdi Ágnes

Igazgatóhelyettes
matematika

Berke Sarolta

angol nyelv

Berki Tamás

testnevelés

Blahóné Vona Csilla

angol és spanyol nyelv

Bruckner Szilvia

francia nyelv

9.NYC osztály

Brunner István

testnevelés

12.A osztály

Bucsku János

matematika

Cseke Lajos

magyar, média, dráma

10.C osztály

Csikós Andrásné

angol nyelv

Darida Sarolta

művészettörténet, utazás és turizmus

Deák Zoltán

fizika

Dr. Csordásné Tóth Éva

biológia, kémia

10.B osztály

Dr. Delbó Rita

magyar, olasz nyelv

9.C osztály

Dr. Irás Katalin

történelem, francia nyelv, társadalomismeret

Eredics Anita

történelem, német nyelv, társadalomismeret

11.D osztály

Fodorné Borhidi Enikő

biológia, kémia

Gálosné Kiss Katalin

magyar, történelem

Garcia Eva

spanyol nyelv

Gecséné Nagy Judit

matematika

Gerencsér Dóra

iskolapszichológus

Goricsán Mariann

testnevelés

Hellebrandt Zoltán

testnevelés

Hlavathy Andrea

magyar

10.D osztály

Holub Krisztina Margit

történelem, francia nyelv

Illyefalvi-Vitéz Lilla

matematika, fizika

Ivanics Zsuzsanna

matematika, kémia

10.A osztály

Joóné Czebe Zsuzsanna

angol nyelv

Juhász Dávid

történelem, angol nyelv

9.A osztály

Kalamár Gábor

matematika, fizika

Kalas Gabriella

informatika

Kerkápoly Anikó

fizika

Keveházi-Kersman Orsolya

angol nyelv

Kilián Erzsébet

testnevelés

11.C osztály

Királyné Szirmai Bettina

magyar, spanyol nyelv

Kiss Dóra

angol nyelv

Kováts-Fujsz Péter

infomatika

Krekács László

testnevelés

Kutasi László

matematika

Kuti-Palát Andrea

történelem, földrajz, etika

Löcherné Szabó Edina

földrajz

Magyarfalviné Makk Zsuzsanna

magyar

Marjanek Ferenc

francia, orosz, spanyol nyelv

Murányi Yvett

magyar, etika, latin nyelv

9.D osztály

Nagy Botond

kémia, biológia

11.A osztály

Nagyné Dauner Mária

ének -zene

Sándor András

magyar

9.B osztály

Siposné Mester Enikő

rajz

Szabadkai László

magyar

12.D osztály

Szabó Ferenc Miklós

német, orosz nyelv

Székely Andrea

könyvtár

Szieglné Terescsik Katalin

angol nyelv

Szijjártó Tímea

testnevelés

Törőcsik Zita

francia, orosz nyelv

Tuza Andrea

olasz nyelv

12.B osztály

Vágó János

testnevelés

Vándor Péter

angol nyelv

9.NYD osztály

Vukovits Marianna

spanyol nyelv

12.C osztály