Ütemterv


A mai napot érintő események:

Időpont Program Felelős
2020 szeptember
szeptember 2. - október 23.Az általános iskolák értesítése egykori tanulóik eredményességérőlErzséné Kollár Judit
szeptember 25. - október 2.Őszi terepgyakorlat, Duna-Ipoly NP (1 nap)biológia-kémia-földrajz mk.
30. szerda17 óraIgazgatói tájékoztató beiskolázásról (online)Erzséné Kollár Judit
Juhász András

Jövőbeli események:

Időpont Program Felelős
2020 október
egyeztetés alatt"Villanásnyi művészet"-költészet a folyosón (hetente)
"Könyvtári kedd" - meghívott előadók keddenként az év folyamán
Székely Andrea
A német újraegyesítés 30. évfordulójaEredics Anita
Szabó Ferenc Miklós
Iskolába hozott drámaelőadások (alkalmanként)
"Itt és ott"-beszélgetés kiemelkedővé vált volt jóskás diákokkal (alkalmanként)
Magyarfalviné Makk Zsuzsanna
Olvasókör - kortárs művek tanároknak (alkalmanként)Székely Andrea
2. péntek12 óraHázi tanulmányi verseny témáinak leadásamnk-vezetők
6. keddMegemlékezés az aradi vértanúkról (installáció)Darida Sarolta
Gálosné Kiss Katalin
8. csütörtök15 óraOsztályfőnöki ötletbörzeNagy Botond
9. péntekA világ legnagyobb tanórájaFodorné Borhidi Enikő
12 óraA házi tanulmányi verseny témáinak kiírásaNagy Botond
19-30. hétfő-péntekŐszi írásbeli érettségi vizsgák
20. keddTanulmányi területek belső kódjai a Felvételi Központnak
Felvételi tájékoztató megjelenése
Erzséné Kollár Judit
21. szerda11 óraIskolai megemlékezés az 1956-os forradalomról és szabadságharcrólCseke Lajos
Nagyné Dauner Mária
Siposné Mester Enikő
22. csütörtökŐszi szünet előtti utolsó tanítási nap
8 óraÉrettségi írásbeli vizsga angol nyelvből - Tanítás nélküli munkanapJuhász András
15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban I.Juhász András
23. péntekNemzeti ünnep
október 23. - november 1.ŐSZI SZÜNET
2020 november
egyeztetés alattOperakalandMagyarfalviné Makk Zsuzsanna
Szakmák napja - tanítás nélküli munkanap
Pályaorientációs előadások
Juhász András
2. hétfőŐszi szünet utáni első tanítási nap
2-6. hétfő-péntekFelkészítés anyanyelvi és matematika kompetenciamérésre
(9.C, 9.D, 10.A, 10.B)
mnk-vezetők
4. szerda15-16:301. felvételi tájékoztató 8.-osoknakErzséné Kollár Judit
11. szerdaA kerület napja
12. csütörtök17-19 óraSzülői fogadóóraErzséné Kollár Judit
12-16. csütörtök-hétfőŐszi emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák
19. csütörtök15 óraIskolai rajzversenySiposné Mester Enikő
23-27. hétfő-péntekŐszi középszintű szóbeli érettségi vizsgákSzánthóné Érdi Ágnes
2020 december
2. szerda15-16:302. tájékoztató 8.-osoknakErzséné Kollár Judit
4. péntekArany Dániel matematikaversenySzánthóné Érdi Ágnes
15 óra8.-os jelentkezés központi írásbeli felvételi vizsgáraErzséné Kollár Judit
7. hétfőZrínyi Ilona matematika tesztversenyIllyefalvi-Vitéz Lilla
10. csütörtök16 óraChristmas partyKeveházi-Kersman Orsolya
Kiss Dóra
12. szombatTanítás csütörtöki órarend szerint (december 24. helyett)
16. szerda15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (II.)Juhász András
17. csütörtökKözépszintű érettségi témakörök kihirdetéseszaktanárok
8-11:451-4. óra
14 órátólKarácsonyi ajándékkosárNagyné Dauner Mária
16 órátólTanárkarácsonySzabadkai László
matematika mk.
18. péntek10-13 óraTéli szünet előtti utolsó tanítási nap
Osztálykarácsonyok
osztályfőnökök
december 19. - január 3.TÉLI SZÜNET
2021 január
egyeztetés alattAz orosz újév megünnepléseOdnorobova Eugénia
Szabó Ferenc Miklós
9.NYC francia és spanyol szóbeli és írásbeli vizsgaszaktanárok
4. hétfőTéli szünet utáni első tanítási nap
január 4. - március 31.Szakmai ellenőrzés a pedagógus-továbbképzési kötelezettség teljesítése és dokumentálása tárgyábanJuhász András
6. szerda15-16:303. tájékoztató 8.-osoknakErzséné Kollár Judit
8. péntekBolyai matematika csapatversenyGecséné Nagy Judit
9-17. szombat-vasárnapSítáborBrunner István
11. hétfő9 NYD írásbeli vizsgaKiss Dóra
január 11. - április 23.A tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálataBrunner István
testnevelők
13-14. szerda-csütörtök9.NYD angol szóbeli vizsgaKiss Dóra
21. csütörtök15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (III.)Juhász András
22. péntek15 óraAz első félév utolsó tanítási napja
Jegyek lezárása, beírása
szaktanárok
23. szombat10-12 óraKözponti írásbeli felvételi vizsgaErzséné Kollár Judit
25. hétfő8 órátólKözponti írásbeli felvételi dolgozatok javítása (3 röv. óra után ?)szaktanárok
8-15 óraOsztályozó konferenciák - tanítás nélküli munkanap ?Juhász András
28. csütörtök14 óraA kijavított 8.-os felvételi dolgozatok leadása
14-16 óraPótló központi írásbeli felvételi vizsgaErzséné Kollár Judit
29. péntek12:05Félévi értesítők kiosztásaosztályfőnökök
13 óra"Tét nélküli" matematika próbaérettségiKalamár Gábor
2021 február
egyeztetés alattNeolatin est-TáncdalfesztiválDr. Delbó Rita
1. hétfő8-16 óraBetekintés, értesítés a közonti írásbeli eredményekrőlErzséné Kollár Judit
4. csütörtök14 óraAz igazgató féléves beszámolója az Intézményi TanácsnakJuhász András
15 óraTantestületi nevelési értekezletJuhász András
17 óraSzülői értekezletosztályfőnökök
8. hétfőEuro próbanyelvvizsgaSzieglné Terescsik Katalin
15. hétfő15 óraJelentkezés érettségire és osztályozóvizsgáraSzánthóné Érdi Ágnes
19. péntek8.-os jelentkezési lapok beérkezése iskolánkbaErzséné Kollár Judit
25. csütörtökA kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja, emléktúra RecskreJuhász Dávid
15 óra"Tavaszváró" - Humán műveltségi vetélkedőSzabadkai László
2021 március
egyeztetés alatt13 óráigJelmezes főpróbaSzánthóné Érdi Ágnes
"Élőszó" - irodalmi kirándulás érdeklődő diákoknakMurányi Yvett
A programozás napjaKováts-Fujsz Péter
LanguageCert próbanyelvvizsgaKiss Dóra
Orosz témájú rajzpályázatOdnorobova Eugénia
Szalagavató bálSzánthóné Érdi Ágnes
Végzősbúcsúztató színdarab, fogadás
(végzős évfolyamnak 1-4. óra)
Cseke Lajos
Nagyné Dauner Mária
Siposné Mester Enikő
Szánthóné Érdi Ágnes
2-4. kedd-csütörtök13-18 óraFelvételi vizsgák (szóbeli meghallgatások)
Tanítás 1-4. órában
Erzséné Kollár Judit
5. péntek12 óraHázi tanulmányi verseny pályamunkáinak leadása
9. kedd8 óraIdeiglenes felvételi jegyzék kifüggesztéseErzséné Kollár Judit
11. csütörtök15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (IV.)Juhász András
12. péntek11-14 óraIskolai megemlékezés az 1848-49-es forradalomról és szabadságharcról
16. kedd15 órátólA matematika és fizika napja
Vetélkedő
Deák Zoltán
Gecséné Nagy Judit
Illyefalvi-Vitéz Lilla
Kalamár Gábor
17-18. szerda-csütörtök"Bíró Gábor" történelmi vetélkedő a 9-11. évfolyamonEredics Anita
Gálosné Kiss Katalin
18. csütörtök14-16 óraAngol, német, orosz nyelvű szavalóversenyDózsai Rita
Keveházi-Kersman Orsolya
19. péntek15 óraA házi tanulmányi versenyre érkezett pályamunkák értékelésének leadásamnk-vezetők
22-23. hétfő-kedd8-15 óraTanulói adatlapok módosításaErzséné Kollár Judit
március 22. - április 22.A Víz napjától a Föld napjáig környezeti nevelési eseménysorozat
A pénz hete (Kuti-Palát Andrea)
Fodorné Borhidi Enikő
Nagy Botond
25. csütörtök15-17 óraKémiai kísérletek délutánjaDr. Csordásné Tóth Éva
március 25. - április 1.Francia tanulmányútBruckner Szilvia
Dr. Irás Katalin
26. péntek17 óra"Ádámok és Évák Ünnepe" - diákszínpadunk a József Attila SzínházbanCseke Lajos
31. szerdaTavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
8-12 óra"Zene bolondulásig" - zenenap, koncertekNagyné Dauner Mária
2021 április
egyeztetés alattJAG-napok 1. (3 rövidített óra)
JAG-napok 2. - Tanítás nélküli munkanap
1-6. csütörtök-keddTAVASZI SZÜNET
egyeztetés alattTavaszi osztályozóvizsgák II. (spanyol és francia nyelv)Szánthóné Érdi Ágnes
neolatin mk.
7. szerdaTavaszi szünet utáni első tanítási nap
8-13 óraPróbaérettségi matematikából (12. évfolyam)Bucsku János
Illyefalvi-Vitéz Lilla
Ivanics Zsuzsanna
Kalamár Gábor
Kutasi László
8. csütörtök00:05-től"Szóképek" versillusztrációs pályázatSiposné Mester Enikő
9-12. péntek-hétfő12-12:45"Versemlékezet" - A költészet napja, koszorúzás (a két dátum közül az egyik)Királyné Szirmai Bettina
12-15. hétfő-csütörtökTavaszi osztályozóvizsgák I. (angol nyelv)Kiss Dóra
Szánthóné Érdi Ágnes
16. péntekMegemlékezés a holokauszt áldozatairól történelemórán,
múzeumlátogatás
Dr. Irás Katalin
21-23. szerda-péntekTavaszi terepgyakorlatbiológia-kémia-földrajz mk.
22. csütörtök17-19 óraSzülői fogadóóraErzséné Kollár Judit
26. hétfő15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (V.)Juhász András
29. csütörtök14 óra12. évf. konferenciákosztályfőnökök
szaktanárok
30. péntekÉrtesítés középiskolai felvételről vagy elutasításrólErzséné Kollár Judit
Utolsó nap a 12. évfolyamon
10 óraBallagásSzánthóné Érdi Ágnes
2021 május
egyeztetés alattFizika mindenkinek-vetélkedőSzemere Mária
MVM Paks, erőmű-látogatásDeák Zoltán
3. hétfő9-13 óraÍrásbeli érettségi magyarból - tanítás nélküli munkanapJuhász András
3-25. hétfő-kedd9 órátólÍrásbeli érettségi vizsgákErzséné Kollár Judit
Szánthóné Érdi Ágnes
4. kedd9 óraÍrásbeli érettségi matematikából - tanítás nélküli munkanapJuhász András
5. szerda9 óraÍrásbeli érettségi történelemből - tanítás nélküli munkanapJuhász András
6. csütörtök9 óraÍrásbeli érettségi angolból
Délutáni tanítás
Juhász András
17-21. hétfő-péntekFelkészítés anyanyelvi és matematika kompetenciamérésre
(9.C, 9.D, 10.A, 10.B)
humán mk.
matematika mk.
19. szerda8 óraKisérettségi matematikából 10.A, 10.B, 10.C, 10.DIllyefalvi-Vitéz Lilla
Kalamár Gábor
Kutasi László
Szánthóné Érdi Ágnes
24. hétfőPünkösd
26. szerda8-12 óraKompetenciamérés a 9.C, 9.D, 10.A, 10.B osztálybanSzabó Ferenc Miklós
28. péntekNETFIT feltöltés határidejeBrunner István
testnevelők
31. hétfőNYEK írásbeli vizsga (9. NYD)Kiss Dóra
2021 június
3-4. csütörtök-péntekNYEK szóbeli vizsgák (9. NYD)Kiss Dóra
3-10. csütörtök-csütörtökEmelt szintű szóbeli érettségi vizsgákErzséné Kollár Judit
4. péntekA nemzeti összetartozás napjaHolub Krisztina
Kuti-Palát Andrea
12 óraA magyar kisérettségi témakörök kihirdetése (11. évf.)Szabadkai László
9. szerda11 óraTolerancianapGálosné Kiss Katalin
10-11. csütörtök-péntek11 óra"Tanulás másképp" programsorozat
3 rövidített óra
Gálosné Kiss Katalin
11. péntek15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (VI.)Juhász András
14-25. hétfő-péntekKözépszintű szóbeli érettségi vizsgákSzánthóné Érdi Ágnes
15. keddAz utolsó tanítási nap (3 rövidített óra)
Jegyek lezárása, beírása
10:30Osztályozó konferenciákJuhász András
18. péntek9 óraTanévzáró ünnepélyJuhász András
23. szerda9-12 óraBeiratkozás a 9. évfolyamonErzséné Kollár Judit
osztályfőnökök