Ütemterv


A mai napot érintő események:

Időpont Program Felelős
2019 szeptember
szeptember 2. - október 25.Az általános iskolák értesítése egykori tanulóik eredményességérőlErzséné Kollár Judit
18. szerda17 óraIgazgatói tájékoztató beiskolázásrólErzséné Kollár Judit
Juhász András

Jövőbeli események:

Időpont Program Felelős
2019 szeptember
egyeztetés alattA tantárgyfelosztás és az éves munkaterv leadása a fenntartónakErzséné Kollár Judit
Juhász András
DÖK értekezletNagyné Dauner Mária
ISK értekezletBrunner István
Kutatók éjszakájaDeák Zoltán
ODB névsorok a titkárságraNagyné Dauner Mária
20. péntek15 óraOKTV jelentkezés (jelentkezési lap szaktanári aláírással)Szánthóné Érdi Ágnes
23-24. hétfő-keddVégzős évfolyam tanulmányi kirándulásaiosztályfőnökök
24. kedd12 óraTanmenetek leadása a MK-vezetőknek
26. csütörtök15-18 óraPótló kisérettségi magyar nyelv és irodalombólSzabadkai László
27. péntek12 óraTanmenetek leadása az igazgatónakmnk-vezetők
szeptember 30. - október 4."A világ legnagyobb biológiaórája" programFodorné Borhidi Enikő
2019 október
egyeztetés alatt"Plusz egy szendvics" akcióTuza Andrea
1. kedd"Könyvtári kedd" - meghívott előadók keddenként az év folyamánSzékely Andrea
Olvasókör - kortárs művek tanároknak
(kéthavonta)
Székely Andrea
2. szerda12 óraHázi tanulmányi verseny témáinak leadásamnk-vezetők
2-3. szerda-csütörtök14-16 óraJelentkezés a "Tehetség, tréning" tehetséggondozó szakkörökreErzséné Kollár Judit
3. csütörtök15 óraOsztályfőnöki ötletbörzeNagy Botond
4. péntekMegemlékezés az aradi vértanúkról történelemórákon
Installáció
Darida Sarolta
Eredics Anita
Gálosné Kiss Katalin
7. hétfő15 óraIndulnak a tehetséggondozó szakkörök
(2020. január közepéig tíz alkalom)
Erzséné Kollár Judit
7-9. hétfő-szerdaJAG FilmtáborSzabadkai László
11. péntek12 óraA házi tanulmányi verseny témáinak kiírásaNagy Botond
14-15. hétfő-keddŐszi terepgyakorlat, Duna-Ipoly NPFodorné Borhidi Enikő
14-25. hétfő-péntekŐszi írásbeli érettségi vizsgák
20. vasárnapTanulmányi területek belső kódjai a Felvételi Központnak
Felvételi tájékoztató megjelenése
Erzséné Kollár Judit
20-24. vasárnap-csütörtökMadridi tanulmányútKirályné Szirmai Bettina
Löcherné Szabó Edina
22. kedd11-14 óraIskolai megemlékezés az 1956-os forradalomról és szabadságharcrólCseke Lajos
Nagyné Dauner Mária
Siposné Mester Enikő
14:30-15:30Angol szakmai nap: IELTSMenyhei Zsófia
23. szerdaNemzeti ünnep
24. csütörtök15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban I.Juhász András
25. péntekŐszi szünet előtti utolsó tanítási nap
október 26. - november 3.ŐSZI SZÜNET
2019 november
egyeztetés alattOrosz kulturális vetélkedő 1. fordulóOdnorobova Eugénia
Szabó Ferenc Miklós
4. hétfőŐszi szünet utáni első tanítási nap
4-8. hétfő-péntekFelkészítés anyanyelvi és matematika kompetenciamérésre
(9.C, 9.D, 10.A, 10.B)
mnk-vezetők
7-11. csütörtök-hétfőŐszi emelt érettségi szóbeli vizsgák
11. hétfőA kerület napja
12. kedd15-16:301. felvételi tájékoztató 8.-osoknakErzséné Kollár Judit
12-13. kedd-szerda8-15 óraJelentkezés nyílt napraErzséné Kollár Judit
13. szerda9-13 óraSzakmák napja - tanítás nélküli munkanap 1.
Pályaorientációs előadások
Juhász András
14. csütörtök17-19 óraSzülői fogadóóraErzséné Kollár Judit
18-22. hétfő-péntekŐszi középszintű szóbeli vizsgák
19. kedd15 óraIskolai rajzversenySiposné Mester Enikő
20-21. szerda-csütörtök10-14 óraNyílt nap (4-4 óra)Erzséné Kollár Judit
28. csütörtök16 óraVégzősbúcsúztató színdarab, fogadás
(végzős évfolyamnak 1-4. óra)
Cseke Lajos
Nagyné Dauner Mária
Siposné Mester Enikő
Szánthóné Érdi Ágnes
29. péntek8-13 óraJelmezes főpróbaSzánthóné Érdi Ágnes
18 óraSzalagavató bálSzánthóné Érdi Ágnes
2019 december
egyeztetés alattMikulás-est tanárok gyermekeinekDr. Delbó Rita
5. csütörtökArany Dániel matematikaverseny
6. péntek15 óra8.-os jelentkezés központi írásbeli felvételi vizsgáraErzséné Kollár Judit
7. szombatTanítás keddi órarend szerint (december 24. helyett)
10. kedd15-16:302. tájékoztató 8.-osoknakErzséné Kollár Judit
11. szerda15 órától"Premier" - Filmtábori filmek vetítéseSzabadkai László
12. csütörtök16 óraChristmas partyBerke Sarolta
Csikós Andrásné
Decsényi Katalin
Dózsai Rita
14. szombatTanítás pénteki órarend szerint (december 27. helyett)
18. szerda15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (II.)Juhász András
19. csütörtökKözépszintű érettségi témakörök kihirdetéseszaktanárok
8-11:451-4. óra
14 órátólKarácsonyi ajándékkosárNagyné Dauner Mária
16 órátólTanárkarácsony
20. péntek10-13 óraTéli szünet előtti utolsó tanítási nap
Osztálykarácsonyok
osztályfőnökök
december 21. - január 5.TÉLI SZÜNET
2020 január
6. hétfőTéli szünet utáni első tanítási nap
7. kedd15-16:303. tájékoztató 8.-osoknakErzséné Kollár Judit
8. szerda9 NYD írásbeli vizsgaBerke Sarolta
január 8. - április 24.A tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálataBrunner István
testnevelők
9-10. csütörtök-péntek9.NYD angol szóbeli vizsgaBerke Sarolta
10. péntekBolyai matematika csapatversenymatematika mk.
15 óraOroszország-vetélkedőOdnorobova Eugénia
Szabó Ferenc Miklós
11-19. szombat-vasárnapSítáborBrunner István
13-15. hétfő-szerda9.NYC francia és spanyol szóbeli és írásbeli vizsgaszaktanárok
18. szombat10-12 óraKözponti írásbeli felvételi vizsgaErzséné Kollár Judit
20. hétfőKözponti írásbeli felvételi dolgozatok javítása (3 röv. óra)
23. csütörtök14 óraA kijavított 8.-os felvételi dolgozatok leadása
14-16 óraPótló központi írásbeli felvételi vizsgaErzséné Kollár Judit
15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (III.)Juhász András
24. péntek15 óraAz első félév utolsó tanítási napja
Jegyek lezárása, beírása
szaktanárok
27. hétfő8-15 óraOsztályozó konferenciák - tanítás nélküli munkanap 2.Juhász András
28. kedd8-16 óraBetekintés, értesítés a közonti írásbeli eredményekrőlErzséné Kollár Judit
30. csütörtök15 óraNeolatin est-TáncdalfesztiválDr. Delbó Rita
31. péntek12:05Félévi értesítők kiosztásaosztályfőnökök
2020 február
egyeztetés alattMaszlenyica-orosz ünnepOdnorobova Eugénia
Szabó Ferenc Miklós
6. csütörtök14 óraAz igazgató féléves beszámolója az Intézményi TanácsnakJuhász András
15 óraTantestületi nevelési értekezletJuhász András
17 óraSzülői értekezletosztályfőnökök
14. péntek15 óraJelentkezés érettségire és osztályozóvizsgáraSzánthóné Érdi Ágnes
19. szerda8.-os jelentkezési lapok beérkezése iskolánkbaErzséné Kollár Judit
15 óra"Tavaszváró" - Humán műveltségi vetélkedőSzabadkai László
20. csütörtök15 óraAngol, német, orosz szavalóversenyDózsai Rita
Keveházi-Kersman Orsolya
Kiss Dóra
21. péntekZrínyi Ilona matematikaversenymatematika mk.
24. hétfő15 óraKémiai kísérletek délutánjaDr. Csordásné Tóth Éva
Ivanics Zsuzsanna
25. keddA kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja, emléktúra RecskreJuhász Dávid
2020 március
egyeztetés alattOlasz diákcsereTuza Andrea
Németországi tanulmányút
Toscanai tanulmányútDr. Delbó Rita
3-5. kedd-csütörtök13-18 óraFelvételi vizsgák (szóbeli meghallgatások)
Tanítás 1-4. órában
Erzséné Kollár Judit
9. hétfő12 óraHázi tanulmányi verseny pályamunkáinak leadása
10. kedd8 óraIdeiglenes felvételi jegyzék kifüggesztéseErzséné Kollár Judit
11. szerda15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (IV.)Juhász András
13. péntek11-14 óraIskolai megemlékezés az 1848-49-es forradalomról és szabadságharcról
14:30-16 óraAngol szakmai nap: OKTV és emelt szintű érettségiVándor Péter
16. hétfőA matematika és fizika napjaDeák Zoltán
Kalamár Gábor
19-20. csütörtök-péntek8-15 óraTanulói adatlapok módosításaErzséné Kollár Judit
20. péntek15 óraA házi tanulmányi versenyre érkezett pályamunkák értékelésének leadásamnk-vezetők
március 22. - április 17.A Víz napjától a Föld napjáig környezeti nevelési eseménysorozatFodorné Borhidi Enikő
23. hétfő14:05-14:50"Bíró Gábor" Történelmi vetélkedő a 9. évfolyamonGálosné Kiss Katalin
25. szerda8-10 óra"Bíró Gábor" Történelmi vetélkedő a 11. évfolyamonGálosné Kiss Katalin
26. csütörtök8-10 óra"Bíró Gábor" Történelmi vetélkedő a 10. évfolyamonGálosné Kiss Katalin
27. péntek17 óra"Ádámok és Évák Ünnepe" - diákszínpadunk a József Attila SzínházbanCseke Lajos
2020 április
egyeztetés alattFrancia tanulmányútBruckner Szilvia
Dr. Irás Katalin
JAG-napok 1. (3 rövidített óra)
JAG-napok 2. - Tanítás nélküli munkanap
1. szerda8-12 óra"Zene bolondulásig" - zenenap, koncertekNagyné Dauner Mária
1-3. szerda-péntekTavaszi terepgyakorlatFodorné Borhidi Enikő
8. szerdaTavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
10:30JAG sportnapBrunner István
testnevelés mk.
9-14. csütörtök-keddTAVASZI SZÜNET
15. szerdaTavaszi szünet utáni első tanítási nap
8-13 óraPróbaérettségi matematikából (12. évfolyam)Bucsku János
Illyefalvi-Vitéz Lilla
Ivanics Zsuzsanna
Kalamár Gábor
Kutasi László
12-12:45"Versemlékezet" - A költészet napja, koszorúzásBlahóné Vona Csilla
Királyné Szirmai Bettina
15-30. szerda-csütörtökPartneri elégedettségmérés a 9.NY-12. évfolyamon a diákok és a szülők valamint a pedagógusok körébenJuhász András
16. csütörtökMegemlékezés a holokauszt áldozatairól történelemórán,
múzeumlátogatás
Dr. Irás Katalin
17. péntek9-13 óraJAG-nap - tanítás nélküli munkanap 3.
"Jelet hagyni" tanulmányi verseny eredményhirdetése
Nagy Botond
Nagyné Dauner Mária
osztályfőnöki mk.
20-22. hétfő-szerdaTavaszi osztályozóvizsgák I. (angol nyelv)Szánthóné Érdi Ágnes
angol-német-orosz mk.
22-24. szerda-péntekTavaszi osztályozóvizsgák II. (spanyol és francia nyelv)Szánthóné Érdi Ágnes
neolatin mk.
23. csütörtök17-19 óraSzülői fogadóóraErzséné Kollár Judit
27. hétfőA Tiszta szívvel c. évkönyvek elkészülte
15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (V.)Juhász András
29. szerda14 óra12. évf. konferenciák
A fittségi mérés eredményeinek feltöltése a NETFIT rendszerbe
testnevelők
30. csütörtökÉrtesítés középiskolai felvételről vagy elutasításrólErzséné Kollár Judit
Utolsó nap a 12. évfolyamon
10 óraBallagásSzánthóné Érdi Ágnes
Vándor Péter
2020 május
egyeztetés alattAngliai tanulmányút a 9.NYD osztálynak
1. péntekMunkaszüneti nap
4. hétfő8 óraÍrásbeli érettségi magyarból - tanítás nélküli munkanap 4.Juhász András
4-25. hétfő-hétfőÍrásbeli érettségi vizsgákErzséné Kollár Judit
Szánthóné Érdi Ágnes
5. kedd8 óraÍrásbeli érettségi matematikából - tanítás nélküli munkanap 5.Juhász András
6. szerda8 óraÍrásbeli érettségi történelemből - tanítás nélküli munkanap 6.Juhász András
7. csütörtök8 óraÍrásbeli érettségi angolbólJuhász András
7-8. csütörtök-péntekTanulmányi kirándulásokosztályfőnökök
18-22. hétfő-péntekFelkészítés anyanyelvi és matematika kompetenciamérésre
(9.C, 9.D, 10.A, 10.B)
humán mk.
matematika mk.
21. csütörtök8-10 óraKisérettségi matematikából 10.A, 10.B, 10.C, 10.DIllyefalvi-Vitéz Lilla
Kalamár Gábor
Kutasi László
Szánthóné Érdi Ágnes
27. szerda8-12 óraKompetenciamérés a 9.C, 9.D, 10.A, 10.B osztálybanSzabó Ferenc Miklós
17 óraSzülői értekezlet a leendő 9. évfolyamnak
1. Gólyatalálkozó
Erzséné Kollár Judit
Juhász András
29. péntekÉrettségi dokumentumok, dolgozatok leadása jegyzőknekszaktanárok
NETFIT feltöltés határidejetestnevelők
2020 június
egyeztetés alattBetekintés az érettségi dolgozatokbaErzséné Kollár Judit
Szánthóné Érdi Ágnes
Jegyzők aláíratják az érettségi dokumentumokat az igazgatóval
1. hétfőPünkösd
2-4. kedd-csütörtökNYEK írásbeli és szóbeli vizsgák (9. NYD, 9. NYC)angol-német-orosz mk.
neolatin mk.
4. csütörtökA nemzeti összetartozás napjaHolub Krisztina
Kuti-Palát Andrea
4-11. csütörtök-csütörtökEmelt szintű szóbeli érettségi vizsgákErzséné Kollár Judit
5. péntek12 óraA magyar kisérettségi témakörök kihirdetése (11. évf.)Szabadkai László
9-12. kedd-péntek"Tanulás másképp" programsorozat
3 rövidített óra
Gálosné Kiss Katalin
12. péntek15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (VI.)Juhász András
15. hétfőAz utolsó tanítási nap (3 rövidített óra)
Jegyek lezárása, beírása
10:30Osztályozó konferenciákJuhász András
15-26. hétfő-péntekKözépszintű szóbeli érettségi vizsgákSzánthóné Érdi Ágnes
18. csütörtökBizonyítvány, anyakönyv aláíratása igazgatóvalJuhász András
osztályfőnökök
12 óraStatisztika leadása a titkárságonosztályfőnökök
19. péntek9 óraTanévzáró ünnepélyJuhász András
23. kedd9-12 óraBeiratkozás a 9. évfolyamonErzséné Kollár Judit
osztályfőnökök
26. péntek9 óraTanévzáró értekezletJuhász András
30. keddIgazgatói beszámoló az Intézményi Tanácsnak az éves munkárólJuhász András
2020 július
egyeztetés alattKenutábor
Sporttábor
Brunner István
2020 augusztus
ÚPI tehetséggondozó tábor általános iskolásoknakCseke Lajos
Nagy Botond
26-28. szerda-péntekGólyatáborErzséné Kollár Judit