Ütemterv


A mai napot érintő események:

Időpont Program Felelős
2020 január
január 8. - április 24.A tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálataBrunner István
testnevelők
2020 március
március 22. - április 17.A Víz napjától a Föld napjáig környezeti nevelési eseménysorozatFodorné Borhidi Enikő
2020 április
8. szerdaTavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
10:30JAG sportnapBrunner István
testnevelés mk.

Jövőbeli események:

Időpont Program Felelős
2020 április
egyeztetés alattJAG-napok 1. (3 rövidített óra)
JAG-napok 2. - Tanítás nélküli munkanap
9-14. csütörtök-keddTAVASZI SZÜNET
15. szerdaTavaszi szünet utáni első tanítási nap
8-13 óraPróbaérettségi matematikából (12. évfolyam)Bucsku János
Illyefalvi-Vitéz Lilla
Ivanics Zsuzsanna
Kalamár Gábor
Kutasi László
12-12:45"Versemlékezet" - A költészet napja, koszorúzásBlahóné Vona Csilla
Királyné Szirmai Bettina
15-30. szerda-csütörtökPartneri elégedettségmérés a 9.NY-12. évfolyamon a diákok és a szülők valamint a pedagógusok körébenJuhász András
16. csütörtökMegemlékezés a holokauszt áldozatairól történelemórán,
múzeumlátogatás
Dr. Irás Katalin
17. péntek9-13 óraJAG-nap - tanítás nélküli munkanap 3.
"Jelet hagyni" tanulmányi verseny eredményhirdetése
Nagy Botond
Nagyné Dauner Mária
osztályfőnöki mk.
20-22. hétfő-szerdaTavaszi osztályozóvizsgák I. (angol nyelv)Szánthóné Érdi Ágnes
angol-német-orosz mk.
22-24. szerda-péntekTavaszi osztályozóvizsgák II. (spanyol és francia nyelv)Szánthóné Érdi Ágnes
neolatin mk.
23. csütörtök17-19 óraSzülői fogadóóraErzséné Kollár Judit
27. hétfőA Tiszta szívvel c. évkönyvek elkészülte
15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (V.)Juhász András
29. szerda14 óra12. évf. konferenciák
A fittségi mérés eredményeinek feltöltése a NETFIT rendszerbe
testnevelők
30. csütörtökÉrtesítés középiskolai felvételről vagy elutasításrólErzséné Kollár Judit
Utolsó nap a 12. évfolyamon
10 óraBallagásSzánthóné Érdi Ágnes
Vándor Péter
2020 május
egyeztetés alattAngliai tanulmányút a 9.NYD osztálynak
1. péntekMunkaszüneti nap
4. hétfő8 óraÍrásbeli érettségi magyarból - tanítás nélküli munkanap 4.Juhász András
4-25. hétfő-hétfőÍrásbeli érettségi vizsgákErzséné Kollár Judit
Szánthóné Érdi Ágnes
5. kedd8 óraÍrásbeli érettségi matematikából - tanítás nélküli munkanap 5.Juhász András
6. szerda8 óraÍrásbeli érettségi történelemből - tanítás nélküli munkanap 6.Juhász András
7. csütörtök8 óraÍrásbeli érettségi angolbólJuhász András
7-8. csütörtök-péntekTanulmányi kirándulásokosztályfőnökök
18-22. hétfő-péntekFelkészítés anyanyelvi és matematika kompetenciamérésre
(9.C, 9.D, 10.A, 10.B)
humán mk.
matematika mk.
21. csütörtök8-10 óraKisérettségi matematikából 10.A, 10.B, 10.C, 10.DIllyefalvi-Vitéz Lilla
Kalamár Gábor
Kutasi László
Szánthóné Érdi Ágnes
27. szerda8-12 óraKompetenciamérés a 9.C, 9.D, 10.A, 10.B osztálybanSzabó Ferenc Miklós
17 óraSzülői értekezlet a leendő 9. évfolyamnak
1. Gólyatalálkozó
Erzséné Kollár Judit
Juhász András
29. péntekÉrettségi dokumentumok, dolgozatok leadása jegyzőknekszaktanárok
NETFIT feltöltés határidejetestnevelők
2020 június
egyeztetés alattBetekintés az érettségi dolgozatokbaErzséné Kollár Judit
Szánthóné Érdi Ágnes
Jegyzők aláíratják az érettségi dokumentumokat az igazgatóval
1. hétfőPünkösd
2-4. kedd-csütörtökNYEK írásbeli és szóbeli vizsgák (9. NYD, 9. NYC)angol-német-orosz mk.
neolatin mk.
4. csütörtökA nemzeti összetartozás napjaHolub Krisztina
Kuti-Palát Andrea
4-11. csütörtök-csütörtökEmelt szintű szóbeli érettségi vizsgákErzséné Kollár Judit
5. péntek12 óraA magyar kisérettségi témakörök kihirdetése (11. évf.)Szabadkai László
9-12. kedd-péntek"Tanulás másképp" programsorozat
3 rövidített óra
Gálosné Kiss Katalin
12. péntek15 óraOsztályzatok, hiányzások beírásának ellenőrzése az e-naplóban (VI.)Juhász András
15. hétfőAz utolsó tanítási nap (3 rövidített óra)
Jegyek lezárása, beírása
10:30Osztályozó konferenciákJuhász András
15-26. hétfő-péntekKözépszintű szóbeli érettségi vizsgákSzánthóné Érdi Ágnes
18. csütörtökBizonyítvány, anyakönyv aláíratása igazgatóvalJuhász András
osztályfőnökök
12 óraStatisztika leadása a titkárságonosztályfőnökök
19. péntek9 óraTanévzáró ünnepélyJuhász András
23. kedd9-12 óraBeiratkozás a 9. évfolyamonErzséné Kollár Judit
osztályfőnökök
26. péntek9 óraTanévzáró értekezletJuhász András
30. keddIgazgatói beszámoló az Intézményi Tanácsnak az éves munkárólJuhász András
2020 július
egyeztetés alattKenutábor
Sporttábor
Brunner István
2020 augusztus
ÚPI tehetséggondozó tábor általános iskolásoknakCseke Lajos
Nagy Botond
26-28. szerda-péntekGólyatáborErzséné Kollár Judit