Tanáraink


Balogh Beátabiológia balogh.bea85@gmail.com
Berke SaroltaBerke Saroltaangol nyelv
Blahóné Vona Csillaangol nyelv, spanyol nyelv
Bruckner SzilviaBruckner Szilviafrancia kommunikáció, francia nyelv
Brunner Istvántestnevelés és sport
Bucsku Jánosmatematika
Cseke LajosCseke Lajosdráma és tánc, magyar nyelv és irodalom, mozgóképkultúra és médiaismeret
Csikós Andrásnéangol írás-olvasás, angol nyelv
Darida Saroltautazás és turizmus, vizuális kultúra
Deák Zoltánfizika
Decsényi Katalinangol nyelv
Dózsai Ritaangol kommunikáció, angol nyelv péntek 4. óra
Dr. Csordásné Tóth ÉvaDr. Csordásné Tóth Évabiológia, kémia
Dr. Delbó RitaDr. Delbó Ritamagyar nyelv és irodalom, olasz nyelv szerda 7. óra
Dr. Irás Katalinéletvitel és gyakorlat, francia írás-olvasás, francia nyelv, történelem
Eredics Anitanémet nyelv, történelem szerda 5. óra
Erzséné Kollár JuditErzséné Kollár Juditigazgatóhelyettesmagyar nyelv és irodalom szerda 4. óra
Fodorné Borhidi EnikőFodorné Borhidi Enikőbiológia, kémia hétfő 5. óra
Gálosné Kiss Katalinmagyar nyelv és irodalom, történelem
Garcia Ricardospanyol kommunikáció, spanyol nyelv
Gecséné Nagy JuditGecséné Nagy Juditmatematika gecsenejudit@gmail.com kedd 2. óra
Gerencsér DóraGerencsér Dóraiskolapszichológus jagpszichologus@gmail.com
Goricsán MariannaGoricsán Mariannatestnevelés és sport
Hlavathy Andreamagyar nyelv és irodalom
Holub KrisztinaHolub Krisztinafrancia nyelv, történelem
Illyefalvi-Vitéz Lillamatematika
Ivanics Zsuzsannakémia, matematika
Joóné Czebe Zsuzsannaangol nyelv
Juhász AndrásJuhász Andrásigazgatótörténelem juhandr@gmail.com
Juhász Dávidangol nyelv, történelem
Kalamár Gáborfizika, matematika
Kalas GabriellaKalas Gabriellainformatika szerda 4. óra
Keveházi-Kersman OrsolyaKeveházi-Kersman Orsolyaangol kommunikáció, angol nyelv
Királyné Szirmai BettinaKirályné Szirmai Bettinaspanyol írás-olvasás, spanyol nyelv szirmai.bettina2@gmail.com
Kiss Dóraangol írás-olvasás, angol nyelv, angol nyelvtan
Kováts-Fujsz PéterKováts-Fujsz Péterinformatika kedd 3. óra
Krekács Lászlótestnevelés és sport
Kutasi LászlóKutasi Lászlómatematika
Kuti-Palát Andreaéletvitel és gyakorlat, emberismeret és etika, földrajz, történelem
Löcherné Szabó Edinaéletvitel és gyakorlat, földrajz
Magyarfalviné Makk Zsuzsannadráma és tánc, magyar nyelv és irodalom
Marjanek Ferencfrancia nyelv, francia nyelvtan, orosz nyelv, spanyol nyelv, spanyol nyelvtan
Murányi YvettMurányi Yvettlatin nyelv
Nagy BotondNagy Botondbiológia, kémia naboto70@gmail.com kedd 3. óra
Nagyné Dauner Máriaének-zene, tanulószoba
Odnorobova EugéniaOdnorobova Eugéniaorosz nyelv
Sándor Andrástörténelem
Siposné Mester EnikőSiposné Mester Enikővizuális kultúra
Szabadkai LászlóSzabadkai Lászlómagyar nyelv és irodalom szerda 8. óra
Szabó Ferenc Miklósnémet nyelv, orosz nyelv
Szánthóné Érdi ÁgnesSzánthóné Érdi Ágnesigazgatóhelyettesmatematika
Székely AndreaSzékely Andreakönyvtáros
Szemere Máriafizika
Szieglné Terescsik KatalinSzieglné Terescsik Katalinangol nyelv
Szijjártó TímeaSzijjártó Tímeatestnevelés és sport
Tuza Andreaolasz nyelv
Vágó Jánostestnevelés és sport
Vándor PéterVándor Péterangol nyelv, angol nyelvtan
Vukovits Mariannaspanyol írás-olvasás, spanyol nyelv
×