Tanáraink


Név és tanított tantárgyak E-mail cím Fogadóóra
Balogh Beátabiológia balogh.bea85@gmail.com szerda 3. óra
Berke SaroltaBerke Saroltaangol nyelv kedd 4. óra
Blahóné Vona CsillaBlahóné Vona Csillaangol nyelv, spanyol nyelv
Bruckner SzilviaBruckner Szilviafrancia nyelv szerda 3. óra
Brunner IstvánBrunner Istvántestnevelés és sport szerda 8. óra
Bucsku JánosBucsku Jánosmatematika kedd 6. óra
Cseke LajosCseke Lajosdráma és tánc, magyar irodalom, magyar nyelv, mozgóképkultúra és médiaismeret kedd 4. óra
Csikós AndrásnéCsikós Andrásnéangol nyelv
Darida SaroltaDarida Saroltautazás és turizmus, vizuális kultúra
Deák Zoltánfizika szerda 4. óra
Decsényi KatalinDecsényi Katalinangol nyelv kedd 7. óra
Dózsai RitaDózsai Ritaangol nyelv péntek 4. óra
Dr. Csordásné Tóth ÉvaDr. Csordásné Tóth Évabiológia, kémia kedd 5. óra
Dr. Delbó RitaDr. Delbó Ritamagyar nyelv és irodalom, olasz nyelv szerda 7. óra
Dr. Irás KatalinDr. Irás Katalinéletvitel és gyakorlat, francia nyelv, történelem péntek 3. óra
Erdősi Zoltántestnevelés és sport
Eredics AnitaEredics Anitanémet nyelv, történelem szerda 5. óra
Erzséné Kollár JuditErzséné Kollár Juditigazgatóhelyettesmagyar irodalom, magyar nyelv szerda 4. óra
Fodorné Borhidi EnikőFodorné Borhidi Enikőbiológia, kémia hétfő 5. óra
Gálosné Kiss KatalinGálosné Kiss Katalinmagyar irodalom, magyar nyelv, történelem péntek 3. óra
Garcia Ricardospanyol nyelv
Gecséné Nagy JuditGecséné Nagy Juditmatematika gecsenejudit@gmail.com szerda 2. óra
Gerencsér DóraGerencsér DóraTanórán kívüli foglalkozás jagpszichologus@gmail.com
Goricsán MariannaGoricsán Mariannatestnevelés és sport
Hlavathy Andreamagyar irodalom, magyar nyelv kedd 5. óra
Holub KrisztinaHolub Krisztinafrancia nyelv, történelem galambocska68@gmail.com kedd 3. óra
Illyefalvi-Vitéz LillaIllyefalvi-Vitéz Lillamatematika kedd 1. óra
Ivanics Zsuzsannakémia, matematika csütörtök 6. óra
Joóné Czebe ZsuzsannaJoóné Czebe Zsuzsannaangol nyelv csütörtök 7. óra
Juhász AndrásJuhász Andrásigazgatótörténelem juhandr@gmail.com
Juhász DávidJuhász Dávidtörténelem hétfő 2. óra
Kalamár GáborKalamár Gáborfizika, matematika
Kalas GabriellaKalas Gabriellainformatika szerda 4. óra
Keveházi-Kersman OrsolyaKeveházi-Kersman Orsolyaangol nyelv
Királyné Szirmai BettinaKirályné Szirmai Bettinamagyar irodalom, magyar nyelv, spanyol nyelv szirmai.bettina2@gmail.com kedd 6. óra
Kiss DóraKiss Dóraangol nyelv kedd 2. óra
Kiss Tibortörténelem
Kováts-Fujsz PéterKováts-Fujsz Péterinformatika kedd 3. óra
Krekács LászlóKrekács Lászlótestnevelés és sport csütörtök 6. óra
Kurucz Kingaangol nyelv, magyar nyelv és irodalom
Kutasi LászlóKutasi Lászlómatematika
Kuti-Palát AndreaKuti-Palát Andreaéletvitel és gyakorlat, emberismeret és etika, földrajz, történelem
Löcherné Szabó EdinaLöcherné Szabó Edinaéletvitel és gyakorlat, földrajz szerda 5. óra
Magyarfalviné Makk ZsuzsannaMagyarfalviné Makk Zsuzsannadráma és tánc, magyar nyelv és irodalom szerda 7. óra
Marjanek FerencMarjanek Ferencfrancia nyelv, orosz nyelv, spanyol nyelv kedd 3. óra
Murányi YvettMurányi Yvettmagyar irodalom, magyar nyelv hétfő 7. óra
Nagy BotondNagy Botondbiológia, kémia naboto70@gmail.com kedd 3. óra
Nagyné Dauner MáriaNagyné Dauner Máriaének-zene, tanulószoba
Odnorobova EugéniaOdnorobova Eugéniaorosz nyelv
Rozsovits Erikatestnevelés és sport
Siposné Mester EnikőSiposné Mester Enikővizuális kultúra
Szabadkai LászlóSzabadkai Lászlómagyar irodalom, magyar nyelv szerda 8. óra
Szabó Ferenc MiklósSzabó Ferenc Miklósnémet nyelv, orosz nyelv kedd 4. óra
Szánthóné Érdi ÁgnesSzánthóné Érdi Ágnesigazgatóhelyettesmatematika szerda 4. óra
Székely AndreaSzékely AndreaTanórán kívüli foglalkozás
Szemere Máriafizika hétfő 3. óra
Szieglné Terescsik KatalinSzieglné Terescsik Katalinangol nyelv
Szijjártó TímeaSzijjártó Tímeatestnevelés és sport
Tuza AndreaTuza Andreaolasz nyelv szerda 3. óra
Vágó JánosVágó Jánostestnevelés és sport hétfő 4. óra
Vándor PéterVándor Péterangol nyelv csütörtök 4. óra
Vukovits MariannaVukovits Mariannaspanyol nyelv csütörtök 4. óra
Yazid Lakhouachefrancia nyelv
×